Michaela Zoubková

Vítejte

Chcete se dozvědět o aktuálním dění v regionu, mnoho rad a novinek ve zboží nebo výsledky bezpečnostních testů?    

Potřebujete se něco zeptat, napište nám:

NAPIŠTE

NOVINKY

O NÁS     BAMBINO  -  obchod pro miminka, děti a maminky

Jsme kamenná prodejna BAMBINO zaměřená na kojenecké a dětské zboží se sídlem v Židlochovicích u Brna. V našem obchodě najdete kvalitní zboží nejen od českých, ale i zahraničních výrobců. Sortiment pravidelně rozšiřujeme na základě poptávky našich zákazníků. Zakoupit si u nás tak můžete například kompletní výbavu pro miminko. Na své si přijdou i nastávající maminky, pro které máme připravený široký výběr těhotenských a kojících potřeb. Novinkou je také zavedení dětského oblečení až po velikost 176 a dětské edukativní hračky. Sezónně obměňujeme sotiment, takže je stále z čeho vybírat. Pro náročné zákazníky máme službu zakázkového šití. Na míru Vám zhotovíme dětské oblečení, vaky nebo bytové doplňky. Na Vaši návštěvu se těší pracovní kolektiv obchodu Bambino.

pracovní kolektiv obchodu Bambino

interiér obchodu Bambino

V naší prodejně Bambino Vám vystavíme dárkový kupón na libovolnou částku, kterou si sami zvolíte. Kontaktujte obchod Bambino.

CHCETE NĚKOMU UDĚLAT RADOST, ALE NEJSTE SI JISTI SPRÁVNÝM VÝBĚREM?

VĚNUJTE DÁRKOVÝ KUPÓN

Zajímavý tip

U nás v prodejně Bambino najdete velký výběr zboží těchto značek:

Naše historie

Původní prodejna Bambino, kterou jsme otevřeli v lednu roku 2011, byla umístěna v menší prodejně na spodní části náměstí v Židlochovicích. Původní sortiment nebyl zdaleka tak široký jako dnes. Velikost oblečení jsme měli pouze pro miminka a zaměření jsme byli především na kojenecké potřeby. Vzhledem k velkému zájmu
a poptávky jsme rozšířili nabídku a zavedli i potřeby pro maminky. Pro stále rozrůstající se nabídku sortimentu jsme ale potřebovali větší prostory. Ještě téhož roku v prosinci jsme se přestěhovali v rámci náměstí v Židlochovicích do větší prodejny.

Díky této změně tak můžeme daleko lépe vycházet vstříc náročnějším požadavkům klientů. Neustále doplňujeme a rozšiřujeme nabídku o nové trendy ve zboží a materiálů vyhledávané v období mateřství, dětské módě nebo kosmetice.

 

Věřím, že v obchodě Bambino naleznete mnoho inspirací a spoustu potřebného, co zpříjemní život vašich dětí nebo vás samotných.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

                                                                        Michaela Zoubková

                                                                        majitelka obchodu Bambino

VSTUPTE

POTŘEBY

PRO MIMINKA, DĚTI A MAMINKY

+420 547 215 348

 

Úvod

Copyright © 2013 BAMBINO Židlochovice - Potřeby pro děti a maminky, tradiční kamenná prodejna.

design:  SABASTUDIO